Ніна Гравицька. Життя і пригоди Мані Безіменній. Анонс

Відомий казкар Ніна Гравицька проводить автограф-сесію видань із серії «Життя і пригоди Мані Безіменній» (2012), збірки «Святочні казки» (2013), оповідання «Упертий Грішник». Автор представить свої твори під час роботи XVI Всеукраїнської виставки-форуму у головному читальному залі ОННБ ім. М. Горького 14 травня з 11.00 до 17.00.

Прес-реліз

Автограф-сесія книжок Ніни Гравицької
Серія: «Життя і пригоди Мані Безіменній» (2012);
Збірка «Святочні казки» (2013); оповідання «Упертий Грішник».
(О., 2015)

Місце проведення: Головний читальний зал ОННБ ім. М. Горького (вул. Пастера, 13)
Дата проведення: 14 травня 2015 р., 12.00 — 17.00

Пустіть Чудо в своє життя!
(Ніна Гравицька)

Відомий казкар Ніна Гравицька проводить автограф-сесію видань із серії «Життя і пригоди Мані Безіменній» (2012), збірки «Святочні казки» (2013), оповідання «Упертий Грішник». Презентація відбудеться під час роботи XVI Всеукраїнської виставки — форуму «Українська книга на Одещині» в ОННБ імені М. Горького.

Найбільше щастя і радість у житті — це діти. Але скільки треба мудрості, сили, любові, щирості, терпіння і доброти вкласти в їхні серця, щоб діти виросли справжніми людьми. Щоденна робота казкаря, це дуже важлива місія — вести всіх дітей у світ прекрасного, напоїти кожне дитяче сердечко любов'ю, світлом доброти і людяності, навчити відрізняти добро і зло, вчити мріяти і творити, прагнути бути найкращим. Мабуть, кожен погодиться із твердженням, що авторська казка – найбільш емоційний, тонкий, філософський жанр літератури, здатний доторкнутись до серця не тільки маленького, але й дорослого читача.
Гравицька — перекладач і казкар з міста Одеси, що вона підкреслює у назвах своїх окремих казок. Крім названих творів, її знають як автора збірки «Святочні казки», казок «Ангел», «Два Брата», «Едельвейс», «Про трьох братів Сірому, Рудому і Білому», «Про дерев'яної конячці і трьох чарівних зернятках», оповідання «Привид ощадкаси №53 по вулиці Базарній колишньої Кірова», «Пиня», «Інші», «Упертий Грішник». «Ніна Гравицька – це потужний талант, помножений на суму універсальної уяви» (Георгій Добровольський).

Оптимістичний прогноз: «... Ми впевнені, що книжку Ніни Гравицької «Життя і пригоди Мані Безіменній» чекає велике майбутнє. У Франції були опубліковані перші частини цього захоплюючого, і в той же час неймовірно доброго дитячого роману, і наша критика дала їм високу оцінку. На жаль, дитяча література в усьому світі переживає зараз не найкращі часи, книжковий ринок заполонили малохудожні твори, які не розвивають дитячий інтелект і виховують у них поганий смак. Трилогія «Життя і пригоди Мані Безіменній» - одна з небагатьох книг, що вийшли останнім часом і є гідною противагою цій згубній тенденціі». Так про творчість Гравицької висловився Лоран Дезюс, радник посла Франції в Україні з питань культури та освіти.
Авторська казка навчає дитину істин недитячих. Їх розуміння приходить поступово – на різному рівні світогляду – одна й та сама казка може мати дуже різне прочитання. Улюблені казки можна читати й перечитувати безліч разів, і тому дорослі з таким захопленням читають своїм дітям ті твори, що любили змалку.

Створено: 13.05.2015
Переглядів: 718© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.