Цикл зустрічей «У кабінеті Фрейда». Анонс

7 травня 2015 р. о 16.00 (четвер) в ОННБ ім. М.Горького відбудеться семінар-зустріч «У кабінеті Фрейда» на тему «Обмовки за Фрейдом. Погляд психоаналітика». Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у семінарах-зустрічах (2-й поверх головного корпусу бібліотеки, вул. Пастера, 13).

В ОННБ ім. М.Горького минулоріч стартував цикл зустрічей «У кабінеті Фрейда», який проводить Міжнародна психоаналітична асоціація.

Ці зустрічі є інформаційно-пропагандистською програмою, створеною за ініціативи італійських та швейцарських колег психоаналітиків з метою стимуляції інтересу до психоаналізу серед громадськості.

У програмі найближчих зустрічей будуть проведені семінари, дискусії, лекції, показані фільми за найцікавішими і актуальними темам психоаналізу. Також Ви зможете дізнатися як відрізнити професійний психоаналіз від «дикого», де здобути професійну освіту, і де можна пройти особистий психоаналіз.

Ми починаємо наші зустрічі з того, з чого почався психоаналіз півтора століття тому — з постаті самого відомого психоаналітика і загадкової особистості — Зигмунда Фрейда.

Довідково-інформаційний відділ ОННБ ім. М.Горького запрошує користувачів бібліотеки та усіх бажаючих.

Додатково в бібліотеці експонуватиметься виставка літератури за темою «Обмовки за Фрейдом. Погляд психоаналітика».

Зустрічі будуть проходити 1 раз на місяць, за адресою:

ОННБ ім. М.Горького, вул. Пастера, 13
Слідкуйте за програмою на сайті бібліотеки ім. Горького

Контактні телефони:

067 480 54 39; 709 24 58 – Брусс Антоніна, ведуча програми;

093 573 93 49 – Житник Марина, завідувач ДІВ


Створено: 27.04.2015
Переглядів: 505© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.