Увага! Тестовий доступ до електронних ресурсів EBSCO

Шановні користувачі!

З 15.04.2015 до 07.06.2015 ОННБ ім. М.Горького за підтримки Асоціації «Iнформатіо-Консорціум» надає тестовий доступ до електронних ресурсів EBSCO.

Протягом тріал-періоду будуть доступні колекції англомовних періодичних видань:

Academic Search Complete 

Applied Science & Technology Source

Legal Source 

Political Science Complete 

Education Source 

Humanities Source 

Детальний опис колекцій

Отримати безкоштовний доступ ви зможете в Інтернет-центрі бібліотеки, у відділі літератури іноземними мовами та міжнародних проектів а також за допомогою власної портативної комп’ютерної техніки у зонах вільного WiFi-доступу, використавши посилання для доступу http://search.ebscohost.com  або QR-код на оголошеннях в читальних залах.

Запрошуємо  звертатися до працівників зазначених відділів та отримати кваліфіковану допомогу у використанні цих та інших віддалених мережевих ресурсів, а також слідкувати за оновленнями розділів «Доступ до баз даних» на сайті ОННБ ім. М.Горького!

Нагадуємо, що доступ до мережевих віддалених ресурсів надається користувачам Бібліотеки у режимі «добропорядного використання» ("fair use"), який полягає, серед іншого, у таких вимогах:

- використання ресурсів допускається лише в наукових і освітніх цілях;
- забороняється тиражування і комерційне використання зазначених ресурсів;
- завантаження матеріалів дозволяється виключно у вищезгаданих цілях;
- посилання на джерело інформації є обов’язковим;
- заборонено завантаження і збереження повних випусків журналів і повних текстів книжок.

Бажаючи користувачам плідної роботи, переконливо просимо відповідально й сумлінно дотримуватися умов доступу до захищених авторським правом матеріалів мережевих віддалених ресурсів.

Створено: 16.04.2015
Переглядів: 799© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.