"Етика і цензура у бібліотеках". Міжнародний семінар

16-17 березня 2015 р. у м.Києві відбувся міжнародний семінар "Етика і цензура у бібліотеках", організований Goethe-Institut в Україні, Посольством США в Україні, Українською бібліотечною асоціацією та Національною парламентською бібліотекою України.

Програма

Доповідачами та модераторами на семінарі були Герман Рьош (Німеччина), Валентина Пашкова (Україна), Сюзан Міллер (США), Олексій Шевченко (Україна) та Ярослава Сошинська (Україна). Розглядалися питання етики і бібліотеки, доступу до інформації та цензури, підходи до вирішення етичних проблем в американських бібліотеках. В рамках семінару відбувалися професійні дискусії, круглий стіл "Етика бібліотекаря: міжнародні норми й український контекст", обговорення конкретних ситуацій. Для українських бібліотекарів – це перші кроки у сприянні забезпечення принципів інтелектуальної свободи і вільного висловлення, свободи читання. Учасники мали нагоду ознайомитися з Кодексом етики Американської бібліотечної асоціації, Кодексом етики ІФЛА для бібліотекарів та інших інформаційних працівників, а також з Кодексом етики бібліотекаря, затвердженого конференцією УБА 26 листопада 2013 р.

Сюзан Міллер (США) і Валентина Пашкова (Україна)

Герман Рьош (Німеччина)

Створено: 24.03.2015
Переглядів: 702© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.