Наукова астрономічна конференція / Партнерство

27 лютого 2015 р. під час засідання наукової астрономічної секції в Одеському будинку вчених відбулася чергова наукова астрономічна конференція. У ній взяли участь голова Одеської астрономічної обсерваторії, керівник секції Михайло Рябов та Анатолій Ангельський – голова Одеської спілки любителів астрономії. Присутніх ознайомили з останніми дослідженнями про небесну матерію, зміни та рух Всесвіту, процеси взаємодії в Сонячній системі планет та їх супутників. 

На фото: Михайло Рябов і Тетяна Гюмюшлю

Учасникам конференції був запропонований бібліографічний огляд книжкової виставки з фондів ОННБ «Новинки з природознавчої літератури», який провела Тетяна Гюмюшлю. Особливо зацікавили книги про теорію Альберта Ейнштейна, збірки праць Івана Пулюя, задачі для студентів з теорії ймовірностей. З цими та іншими виданнями можна ознайомитися на постійно діючих тематичних книжкових виставках в стінах ОННБ. На завершення зустрічі Михайло Рябов передав у фонди Національної книгозбірні літературу з астрономії за списком:

  • Темна енергія: спостережувані підстави і моделі. – проект «Українська наукова книга іноземною мовою». Т. 1. / За ред. В.Шульги. – К. : Академперіодика, 2013. – 378с.
  • Темна матерія : астрофізичні аспекти проблеми. – проект «Українська наукова книга іноземною мовою». Т. 2. / за ред. В.Шульги. –– К. : Академперіодика, 2014. – 354 с.
  • Мороженко О.В. Методи і результати дистанційного зондування планетних атмосфер / О.В. Мороженко. – К. : Наукова думка, 2014. – 646 с.
  • Г.А. Шайн. Вибрані праці / Шайн Г.А. – К. : Наукова думка, 2012. – 616 с.
  • Навігація. Основи визначення місцеположення та скеровування / Б. Гофман-Велленгорф, К. Легат, М. Візер; Пер. з англ. за ред. Я.С Яцківа. – Львів: Львівський нац. ун-т ім. І. Франка, 2006. – 443 с.
  • Є.П. Федоров. Вибрані праці / Федоров Є.П. – К. : «Наукова думка», 2014. – 580 с.
  • Одесские Астрономические публикации (англ. мов.) / за ред. В. Ковцюх . – О. : Астропринт, 2014. – 104 с. 
Створено: 10.03.2015
Переглядів: 645© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.