«Стіна» Вайсберга / Подяка МСМО

Відділ мистецтв ОННБ поповнився двома виданнями альбомів-каталогів «Стіна» київського художника Матвія Вайсберга – дарунок книгозбірні від автора та Музею сучасного мистецтва Одеси, де нині розгорнуто його виставку. Бібліотека виносить подяку дарувальникам за ці високополіграфічні видання, які знайомлять з сучасними напрямками у мистецтві.

Вони випущені київськими галереями «Антиквар» (2012) та «Дукат» і «Антиквар» (2014). Перша «Стіна» є ремінісценцією на біблейську графічну серію Ганса Гольбейна-молодшого, створена у 2012 році і входить у цикл «Сцени із Танаха» (2007). Друга «Стіна» – це безпосередні враження від пережитого під час подій на «Майдані», яку автор, за його власним зізнанням, створив протягом сорока днів у 2014 році. Матвій Вайсберг є представником так званого київського ар’єргарду.

Створено: 03.02.2015
Переглядів: 556© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.