Електронні ресурси Консорціуму JSTOR

Електронні ресурси Консорціуму JSTOR

Шановні користувачі та колеги!

з 17/11/14 до 27/12/14

ОННБ ім. М.Горького за підтримки Асоціації «Iнформатіо-Консорціум» надає тестовий доступ до електронних ресурсів Консорціуму JSTOR.

Доступ здійснюється за програмою EIFL-Licensing.

Скористатися доступом можна в Інтернет-центрі Бібліотеки, у відділі літератури іноземними мовами та міжнародних проектів, а також за допомогою власної портативної комп’ютерної техніки у зонах вільного WiFi-доступу.  

Точка доступу: http://www.jstor.org/action/showAdvancedSearch?acc=on&wc=on
(або команда SEARCH у меню домашньої сторінки
http://www.jstor.org )

Довідково:  Консорціуму JSTOR — це електронна бібліотека, яка налічує близько 2000 наукових журналів, монографій та інших матеріалів. Під час тестового доступу ви зможете ознайомитись із літературою за такими тематичними рубриками: мистецтво та культура; бізнес та економіка; політика та історія; наука та охорона навколишнього середовища; освіта і технологія.   

 

Нагадуємо, що доступ до мережевих віддалених ресурсів надається користувачам Бібліотеки у режимі  «добропорядного використання» ("fair use"), який полягає, серед іншого, у таких вимогах:

     - використання ресурсів допускається лише в наукових і освітніх цілях;

     - забороняється тиражування і комерційне використання зазначених ресурсів;

    - завантаження матеріалів дозволяється виключно у вищезгаданих цілях;

    - посилання на джерело інформації є обов’язковим;

    - заборонено завантаження і збереження повних випусків журналів і текстів книг у повному обсязі. 

Бажаючи користувачам плідної роботи, переконливо просимо відповідально й сумлінно дотримуватися умов доступу до захищених авторським правом матеріалів мережевих віддалених ресурсів!

Створено: 24.11.2014
Переглядів: 768© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.