ОМЗіСМ – 90!

У 2014 р. Одеському музею західного і східного мистецтва (ОМЗіСМ) виповнилося 90 років. З нагоди свята 7 і 8 листопада у приміщенні музею (вул. Пушкінська, 9) відбудуться різноманітні заходи: виставки, презентації нових видань, лекції та перегляд відеофільмів. Водночас відзначатиметься 30-річчя заснування Одеської філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України. Колектив ОННБ ім. М.Горького вітає працівників музею з цими подіями, і зичить творчої снаги та плідної праці на благо української культури.

 

 

«Сегодня в здании музейного фонда Губкомитпросвета (Пушкинская, 9) состоится торжественное открытие Галереи старинной живописи Государственного художественного музея».

(Газета «Известия», 26 июня 1924 г.)

 

Перший каталог зібрання західноєвропейського мистецтва у нововідкритій Галереї старинного живопису Одеського державного художнього музею. Галерею створено на основі колекції Одеського музею красних мистецтв, кабінету мистецтв Новоросійського університету та Музейного фонду, що заснований у 1920 р. в будинку Н.Абази (1856-1858, вул. Пушкінська, 9 / Карла Лібкнехта [Грецька], 16).

 

Портретний зал галереї, в якому знаходилися неатрибутовані твори західноєвропейського мистецтва

Створено: 05.11.2014
Переглядів: 535© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.