Виставка нових надходжень

Увага! Актуальна тема!

Нові надходження за жовтень 2017 р.

Анотація

Книга "Крадіжка, або Біле сонце Криму" відомої української журналістки і телеведучої Наталі Влащенко присвячена одному з трагічних подій в історії сучасної України - захоплення Криму Російською Федерацією. Про те, як це було розповідають люди, що знаходилися безпосередньо в епіцентрі подій зими-весни 2014 року: О. В. Турчинов, О. Т.Кіхтенко, А. Б. Аваков, С. Т. Полторак, І. П. Смешко. В. А. Наливайченко, А. Чубаров і багато інших представників влади, а також, звичайно жителі Криму. Розповідь журналістки супроводжується фотохронікою кримських подій, що допомагає читачеві зримо уявити, як на півострові з'явилися "зелені чоловічки", як відбувалося захоплення влади і проводився так званий референдум про приєднання Криму до Росії.

У додатку до книги представлений протокол засідання РНБО України, присвяченого подіям в Криму, а також нарис директора Національного інституту стратегічних досліджень В. П. Горбуліна "Крим. Війна: передумови російської агресії".

Ця книга спонукає до глибокого осмислення кримських подій. Причому питання "що робити ?», як пише академік Горбулін, набагато важливіше питання "хто винен?".

Детальніше >