← Анексія Криму. АТО (за жовтень 2017 р.)
Наступна книга >

Анотація

Книга "Крадіжка, або Біле сонце Криму" відомої української журналістки і телеведучої Наташі Влащенко присвячена одній з найтрагічніших подій в історії сучасної України - захоплення Криму Російською Федерацією. Про те, як це було розповідають люди, що знаходилися безпосередньо в епіцентрі подій зими-весни 2014 року: О. В. Турчинов, О. Т.Кіхтенко, А. Б. Аваков, С. Т. Полторак, І. П. Смешко. В. А. Наливайченко, А. Чубаров і багато інших представників влади, а також, звичайно жителі Криму. Розповідь журналістки супроводжується фотохронікою кримських подій, що допомагає читачеві зримо уявити, як  велася підготовка Росією анексії Криму,як на півострові з'явилися "зелені чоловічки", як відбувалося захоплення влади і проводився так званий референдум про приєднання Криму до Росії.

У додатку до книги представлений протокол засідання РНБО України, присвячений подіям у Криму, а також нарис директора Національного інституту стратегічних досліджень В. П. Горбуліна "Крим. Війна: передумови російської агресії".

Ця книга спонукає до глибокого осмислення кримських подій. Причому питання "що робити ?», як пише академік Горбулін, набагато важливіше питання "хто винен?".

 

 

 

Бібліографія

Влащенко Наташа. Кража, или Белое солнце Крыма / Наташа Влащенко ; предисл. В. П. Горбулин ; ред. Т. Гринчук ; фото С. Лойко, В. Притула, С. Юрченко. – Харьков : Фолио, 2017. – 394 с. : фот.

 

Дивіться в електронному каталозі ОННБ