← комп'ютерні системи (за грудень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Computer Systems and Networks = Комп'ютерні системи та мережі : наук. журн. / Засновник Нац. ун-т "Львівська політехніка" ; гол. ред. Анатолий Мельник. – Львів : Нац. ун-т "Львівська політехніка", 2019. Vol. 1, n. 1. – 102 с.

Анотація

Науковий журнал «Комп'ютерні системи та мережі» входить до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук у галузі технічних наук, архітектури та організації функціонування комп'ютерів, комп'ютерних та кіберфізичних систем, програмно-технічних засобів комп'ютерів та комп'ютерних систем і мереж універсального та спеціального призначення, комп'ютерних засобів систем штучного інтелекту, комп'ютерних засобів захисту інформації, вбудованих, розподілених, локальних комп'ютерних мереж та глобальної мережі Інтернет.

Для наукових працівників, інженерів, працівників в галузі комп’ютерних та інформаційних технологій, працівників освіти, а також докторантів, аспірантів та студентів.