← Історія та етнографія (за серпень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Україна і Польща.: шляхами міждержавних взаємин = Ukraina i Polska: drogi relacji międzypaństwowych : зб. наук. праць з нагоди 100-річчя встановлення польсько-укр. дипломат. відносин : пер. с пол. / Польський ін-т у Києві, Наук. т-во історії дипломатії та міжнар. відносин, НАН України. Ін-т історії України ; наук. ред. Ірина Матяш ; пер. Костянтин Москалець. – Київ : Горобець, 2019. – 159, 140 с. зустр. паг.

Анотація

До збірника увійшли тексти доповідей учасників Міжнародної наукової конференції з нагоди 100-річчя встановлення польсько-українських дипломатичних відносин, що відбулася з ініціативи Польського Інституту у Києві й Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин 27 вересня 2019 року у приміщенні Медіа-центру Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв. Статті присвячені спробам встановлення дипломатичних відносин між Україною та Польщею у 1919–1920 роках. Дипломатія вважається елементом створення української та польської державності, тому тексти торкаються, зокрема, діяльності місій УНР та ЗУНР у Польщі та польської місії у Харкові. Військова співпраця є окремим питанням українсько-польських взаємин зазначеного періоду.

Для науковців, істориків, дипломатів, соціологів, культурологів, усіх, хто цікавиться історією, військовою справою, міжнародними відносинами та польсько-українською співпрацею.