← Конкурс. Номінаційний список 2020 (за серпень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Права приватної особи в умовах пандемії COVID-19 : проблеми здійснення і захисту : монографія / Євген Олегович Харитонов, Олена Іванівна Харитонова, Костянтин Іванович Бєляков ; за ред. д. юрид. н., проф. Євгена Олеговича Харитонова, д. юрид. н., проф. Олени Іванівні Харитонової, к. юрид. н., доц. Катерина Георгіївна Некіт. – Одеса : Видавничий дім «Гельветика», 2020. – 403 с.

Анотація

У монографії досліджуються актуальні проблеми, пов’язані з реалізацією та захистом прав приватної особи в умовах пандемії. Колективом авторів проаналізовано проблеми обмеження прав приватної особи в умовах пандемії, захисту особистих немайнових прав, зміни, що виникли у сфері регулювання договірних відносин під час пандемії, особливості підходів до регулювання медичної та фармацевтичної діяльності, роботи нотаріату та судів. Монографія переслідує мету розробити цілісну концепцію вирішення численних правових проблем, що виникли у зв’язку з кризою, зумовленою пандемією.

Монографія розрахована як на наукових та науково-педагогічних працівників, так і на практикуючих правознавців, а також стане на користь кожному, хто стикнувся з проблемами здійснення та захисту прав приватної особи в умовах пандемії COVID-19.