← Література з питань медицини (за серпень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Невідкладні стани в акушерській практиці : практичне керівництво : для лікарів акушерів-гінекологів / Анатолій Якович Сенчук, Валентина Григорівна Гінзбург, Ігор Іванович Чермак, Борис Михайлович Венцківський, Аліна Володимирівна Заболотна ; за ред. Анатолій Якович Сенчук. – Київ : Фенікс, 2019. – 330 с. : табл. – (Бібліотека акушера-гінеколога).

Анотація

Керівництво присвячене одній з найскладніших і найактуальніших проблем сучасного акушерства і перинатології – невідкладним станам в акушерстві і пов’язаним з ними перинатальним проблемам.

Наведені підходи до вибору методики інтенсивної терапії та акушерської тактики за невідкладних станів, які ґрунтуються на сучасних даних вітчизняної та світової науково-доказової медицини із використанням методології контрольованих досліджень та застосуванням методів рандомізації.

Матеріали керівництва відповідають державним стандартам вищої медичної освіти з підготовки лікарів-інтернів зі спеціальності акушерство та гінекологія, післядипломної освіти лікарів акушерів-гінекологів, підготовки сімейних лікарів тощо.