← Анексія Криму. ООС (за грудень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Кондратенко О. Геостратегічний вимір зовнішньої політики Російської Федерації : монографія / Олег Юрійович Кондратенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. – Київ : ВПЦ "Київський університет", 2017. – 607 с.

 

Анотація

Представлено результати аналізу геостратегічного аспекту зовнішньо-політичної діяльності Російської Федерації. Розкрито методологічні засади російської геостратегії, її планування та ключові вектори реалізації. Викладено зміст реального вектора російської стратегії, пріоритетом якого є забезпечення геополітичного впливу на пострадянському просторі шляхом його реінтеграції, а також через створення керованих конфліктів. Окремо висвітлено сутність глобального виміру геостратегії Російської Федерації, що полягає в реалізації її впливу на стан міжнародної безпеки та становлення нового світогляду.

Для викладачів, аспірантів, докторантів та студентів вищих навчальних закладів. Також видання буде корисним для фахівців у галузі геополітики, міжнародних відносин, міжнародної безпеки та суміжних галузей політичних знань.