← Енциклопедії, довідники (за листопад 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Рівнокрилі комахи (Homortera) з колекції Е.-Ф. Гермара у фондах зоологічного музею ЛНУ ім. І. Франка : (каталог) / Львів. нац. ун-т ім. І. Франка ; уклад. І.В. Шидловський, О.В. Головачов ; відп. ред. Й. В. Царик. – Львів : ЛНУ ім. І. Франка , 2005. – 80 с., [4] вкл. арк. іл.

Анотація

Каталог містить всю наявну інформацію про 1288 зразків гомоптероїдних комах, зібраних на всіх континентах крім Антарктики. Матеріали в каталозі наведені згідно системи, якої дотримувався сам автор. У зв’язку з тим, що в етикетках не вказано дати збору матеріалу, звертаємо увагу науковців, що період збору наведених матеріалів відноситься головним чином до першої половини ХІХ століття. Значну частину колекції у 18101840 рр. описав сам її засновник Ернст-Фрідріх Гермар, проте й на сьогодні 118 зразків залишаються не визначеними. Колекція зберігається у Зоологічному музеї Львівського національного університету імені Івана Франка і містить типові зразки Homoptera.

Для ентомологів, зоологів, аспірантів та студентів біологічних факультетів, працівників природничих, зоологічних та краєзнавчих музеїв.