← Література з питань медицини (за вересень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Ресурсоведение лекарственных растений : учеб. пособие для студентов ВУЗов / Виктория Сергеевна Кисличенко, Виктория Викторовна Король, Елена Николаевна Новосел, Виктория Юрьевна Кузнецова, Надежда Евгеньевна Бурда ; Нац. фармацевт. ун-т. – Харьков : Золотые страницы, 2016. – 163 с.

Анотація

Посібник з ресурствознавства лікарських рослин складений відповідно до типового навчального плану і програми підготовки спеціалістів фармації, містить інформацію про сучасні тенденції охорони рослин, методи визначення урожайності і заходи щодо організації ресурсних експедицій; характеристику лікарських рослин, що занесені до Червоної книги України, відомості з виходу повітряно-сухої і свіжозібраної сировини, основні геоботанічні та ресурсознавчі терміни. Створений з урахуванням сучасних тенденцій оптимізації, використання і відновлення існуючої сировинної бази лікарських рослин.

Посібник призначено для студентів денної, заочної та дистанційної форм навчання спеціальності «Фармація» для самопідготовки і роботи на лабораторних заняттях.