← Всесвітня історія (за травень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Коляда И. А. Загадки истории. Отечественная война 1812 года / Игорь Анатолиевич Коляда, Владимир Иванович Милько, Александр Юриевич Кириенко ; худож.-оформ. О. Н. Иванова. – Харьков : Фолио, 2018. – 378, [1] с. – (Загадки истории).

Анотація

Початок ХІХ століття ознаменувався наполеонівськими війнами, які змінили обличчя Європи. Але край змінам на карті континенту поклала війна Наполеона з Російською імперією. Цю війну в Росії назвали Вітчизняною.

Про Вітчизняну війну 1812 року дуже багато написано і розказано, і нам іноді здається, що ми знаємо про неї все. Та чи справді це так? Цей період таїть у собі чимало загадок. Хто ж усе-таки переміг у Бородинській битві? Чи лише Кутузов був головним «архітектором перемоги» Росії? Хто і чому спалив Москву? Як поводилися солдати і офіцери наполеонівської армії на завойованій території Російської імперії і чому зустріли такий шалений опір простого народу? Існував скарб Наполеона, чи це красива легенда? Відповіді на ці та багато інших запитань ви знайдете на сторінках книги.