← Література з питань медицини (за травень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Гігієна планування та забудови населених місць на варті громадського здоров'я : (до 85-річного ювілею ДУ "Інститут громадського здоров'я ім. О. М. Марзєєва НАМНУ") / Андрій Михайлович Сердюк, Надія Степанівна Полька, Валентина Михайлівна Махнюк, Регіна Вікторівна Савіна , Сергій Миколайович Могильний. – Київ : Медінформ, 2017. – 271 с.

Анотація

Книга розповідає про трудові будні та самовіддану працю гігієністів-науковців, їх щоденну профілактичну роботу у царині громадського здоров’я. На підставі комплексного дослідження проведено системний, історико-гігієнічний аналіз науково-дослідних робіт з гігієни планування населених місць в Україні за 85 років, від перших кроків її заснування як науки в інституті до сьогодення. Розвиток гігієни планування подається в контексті трансформаційних перетворень, що відбуваються в Україні в процесі формування її ринкової економіки та євроінтеграції.

Видання розраховано на науковців, спеціалістів, практичних лікарів-гігієністів і всіх, хто цікавиться історією становлення і розвитку напряму гігієни планування та забудови населених місць.