← Всесвітня література (за лютий 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Келлі М.-Х. Бузкові дівчата : роман / Марта Холл Келлі; пер. з англ. В. Горбатько. – Київ : Нора-Друк, 2017. – 543 с. – (Читацький клуб).

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Марта Холл Келлі має вчений ступінь в галузі журналістики Сіракузького університету і ступінь магістра в галузі журналістики Північно-Західного університету США.

Протягом 10 тижнів роман залишався у списку бестселерів Publishers Weekly і увійшов у список кращих книжок 2016 року, Goodreads відзначив «Бузкові дівчата» як найкращий історичний роман 2016 року, а журнал ELLE нагородив відзнакою «Читацький приз – 2016».

Кароліна Феррідей працює у французькому консульстві у Нью-Йорку. Але її життя кардинально змінюється, коли гітлерівська армія вторгається в Польщу у вересні 1939 року, а невдовзі у 1940 році окуповує Францію.

Польська дівчина Кася Кужмерик розуміє, що її безтурботна молодість закінчилася,коли, після окупації Польщі нацистами, починає виконувати доручення підпільного руху опору. У напруженій атмосфері один хибний крок може мати згубні наслідки.

Для амбітної молодої німецької лікарки Герти Оберхайзер оголошення на роботу у перехованому жіночому таборі здається квитком у нові професійні сфери. Але вона опиняється в пастці нацистського концтабору і стає одним із лікарів-злочинців, що ставили досліди над живими людьми.

Життя цих трьох жінок неймовірним чином перетинається. Їх історії розгортаються на різних континентах: від Нью-Йорка до Парижа, Німеччини та Польщі.

Кароліна і Кася прагнуть відновити справедливість для тих, кого історія забула.