← Всесвітня література (за лютий 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Альєнде І. Японський коханець : роман / Ісабель Альєнде ; пер. з исп. СБорщевського. – Львів : Вид-во Анетти Антоненко, 2015. – 287 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Ісабель Альєнде - одна з найбільш відомих латиноамериканських письменниць, увінчана великою кількістю премій і літературних звань. Починаючи з перших романів "Будинок духів" і "Любов і темрява" і аж до таких книг, як "Єва Місяць", "Казки Єви Місяця", літературні критики сприймають її як суперзірку латиноамериканського магічного реалізму. Сумарний тираж її книг уже перевалив за шістдесят мільйонів примірників, її романи перекладені на три десятка мов. У 2004 році її прийняли в Американську академію мистецтв і літератури. Одна з найзнаменитіших жінок Латинської Америки. 21 книжка, перекладена 37 мовами, понад 67 млн. примірників по всьому світу, 50 міжнарождних літературних нагород у 15 країнах світу.

Альма Беласко й Ірина Базілі, різні за віком, походженням, соціальним станом – не мали б ніколи зустрітися. Однак доля (чи воля письменниці) звела їх одного дня в інтернаті для літніх людей у Каліфорнії. Ця зустріч зумовила низку подій, які наче розсунули часові та географічні межі, відбуваються у різних куточках світу сьогодні й у минулому.

«Японський коханець» Ісабель Альєнде, як і інші її твори, не відпускає читача до останньої сторінки, зворушує і зачаровує, дивує і приголомшує, магія слів зі сторінок книжки просякає в реальне життя тих, хто її читає.