← Література з питань медицини (за січень 2018 р.)
Наступна книга >

Бібліографія

Актуальні питання серцево-судинних хвороб у практиці сімейного лікаря : навч. посіб. для лікарів-інтернів і лікарів – слухачів закладів (факультетів) післядипломної освіти / Ю. В. Вороненко, О. Г. Шекера, М. М. Долженко та ін. ; за ред. Ю. В. Вороненка ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П. Л. Шупика ; Ін-т сімейної медицини. – Київ : Заславський О. Ю., 2017. – 412 с. – (Сімейна медицина).

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

У посібнику розглядаються питання щодо діагностики, сучасних методів лікування серцево-судинних хвороб у практиці сімейного лікаря з позицій сучасної медицини та згідно з останніми настановами та рекомендаціями МОЗ України, Асоціації кардіологів України, рекомендаціями Європейського, Американського товариств кардіологів. Дотримано вимоги сучасної міжнародної номенклатури. Посібник складено відповідно до навчального плану й уніфікованої програми циклу спеціалізації з кардіології для підготовки лікарів – слухачів у закладах післядипломної освіти.

Видання буде корисним лікарям загальної практики – сімейної медицини та студентам вищих навчальних закладів IV рівня акредитації, підпорядкованих МОЗ України.