← Література з питань права (за січень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Грабович, Т. А. Правовые основы политики энергетической безопасности ЕС : монография / Т. А. Грабович ; Нац. ун-т «Одесская юридическая академия». – Одесса : Гельветика, 2017. – 174 с. – Библиогр.: с. 153-174 .

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Монографія присвячена дослідженню генезису, доктринальних основ, юридичної природи і особливих правових характеристик політики енергетичної безпеки Європейського Союзу. Констатується, що в розвитку міжнародного енергетичного права спостерігається певне зіткнення двох концепцій: енергетичної безпеки, що базується на ринкових принципах і характерною для країн-споживачів, і концепції енергетичної безпеки, заснованої на захисті "енергетичного суверинитета" підтримуваної країнами-виробниками енергоресурсів. Відзначено поширення норм енергетичного права ЄС в тому числі, які регулюють відносини забезпечення енергетичної безпеки на треті держави на договірних засадах.

Розраховано на науковців, викладачів, аспірантів і студентів юридичних вузів, практикуючих юристів, а також тих, кого цікавить правове регулювання енергетичної безпеки Європейського Союзу.