← Біобібліографічні покажчики у фондах ОННБ (за січень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Ігор Миколайович Лаврентьєв – архітектор, краєзнавець (до 85-річчя з дня народження) : біобібліогр. покажч. / Харків. нац. ун-т міськ. гос-ва ім. О. М. Бекетова, Харків. держ. наук. б-ка ім. В. Г. Короленка ; уклад. О. М. Дмитрієва ; наук. ред.: О. С. Соловйова, М. М. Красиков, Н. П. Тріпутіна. – Харків : ХНУМГ ім. О. М. Бекетов, 2015. – 66 с. : іл. – (Краєзнавці Слобожанщини).

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

У покажчику відображені матеріали про життя і творчий доробок відомого харківського архітектора Ігоря Миколайовича Лаврентьєва. До видання увійшли відомості про друковані праці І. М. Лаврентьєва, публікації про його життя та творчий доробок, внесок у містобудівний розвиток Харкова. Покажчик містить бібліографічні описи книг і статей, що вийшли друком у 1976-2014 рр., науково-допоміжний апарат (вступні статті, основні дати життя та діяльності архітектора, іменний та предметний покажчики), додатки (автобіографія, список основних проектних робіт, фото, графічні твори).

Видання призначено архітекторам, історикам, краєзнавцям, а також усім, хто цікавиться містобудуванням та архітектурою Харкова.