← Література з релігіїзнавства (за жовтень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Крокуючи до шлюбу… : навч. посіб. з безпосереднього приготування до подружжя / Стрийська єпархія УКГЦ, Центр перед подружнього приготування ; упоряд. та наук. ред. Марія Гавінська. – Дрогобич : КОЛО, 2015. – 314 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Тема передподружнього приготування, яка розкрита в цій книзі, є надзвичайно актуальною в нашому сьогоденні, адже криза інституції сім’ї та її виклики в Україні свідчать про недостатню обізнаність молодих подружжів, їх незрілість та непідготовленість до подружнього та родинного життя. Тому питання належного приготування до Святого Таїнства Подружжя, до життя у християнському подружжі після щлюбу та пастирський супровід сімей є спільним пастирським обов’язком, місією Церкви, турботою державних та соціальних служб, яким належить приділяти особливу увагу в творенні міцної християнської родини, і відтак повноцінного здорового суспільства. До цієї книги ввійшли лекції богословів, психологів, педагогів щодо безпосереднього приготування до подружжя в різних аспектах, які розглядаються з позиції Апостольського Повчання Папи Івана Павла ІІ «Сімейна спільнота» (Familiaris Consortio).

Книга розрахована на викладачів Центру перед подружнього приготування, а також для всіх буде доброю педагогічною настановою.