З нагоди Дня Незалежності України презентація книжкової виставки «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ». Анонс

foto.jpg

З нагоди Дня Незалежності України  в Одеській національній науковій бібліотеці у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Культура історичної пам'яті в Україні: наукові, культурні та освітні аспекти» 24 серпня 2023 року о 16:00  у відділі рідкісних видань та рукописів ОННБ відбудеться відкриття книжкової виставки «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ». 

Експозиція містить матеріали з фонду ОННБ, що висвітлюють історичні й культурні аспекти становлення України, особливості національної символіки, розповідають про визначні події та постаті у боротьбі за незалежність нашої держави, героїчне протистояння російській агресії, світову підтримку в боротьбі за територіальну цілісність України. Окремі розділи присвячені культурному розмаїттю нашої держави та питанням етнодержавного націєтворення.

У заході візьмуть участь провідні науковці, громадські діячі, митці.

Книжкова виставка «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ» експонуватиметься впродовж місяця і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами.

Створено: 22.08.2023
Переглядів: 1398
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.