Книжковий дивосвіт: казково-новорічна мандрівка бібліотекою

divosvit_kn300x-80.jpg

Дорогі друзі! Одеська національна наукова бібліотека традиційно підготувала для всіх одеситів та гостей міста цікаву та розмаїту новорічно-різдвяну програму «Книжковий дивосвіт». Цей масштабний бібліотечний проєкт родинного дозвілля спрямований на популяризацію книги та читання, на згуртування сімей, організацію змістовного відпочинку.

Зима – найхолодніша пора року. Проте, незважаючи на морози і холод, є в цій порі те, що завжди зігріває нам серце, дарує надію на хороше та повертає у дитинство. Це – новорічно-різдвяні свята. Яскраві вогники, аромат красуні-ялинки та передчуття чогось нового та таємничого. Тож здійсніть подорож всією родиною у дивовижний світ книг найстарішої книгозбірні України, і ви точно не пошкодуєте.

 

На відвідувачів чекають:


Книжково-мистецькі виставки:

 - «Захоплюючий світ казки» (довідково інформаційний відділ ОННБ, вул. Пастера, 13)

- «Зимові свята України і світу» (читальний зал ОННБ, вул. Акад. Філатова, 1)

«Чарівні візерунки» виставка творів майстрині витинанки, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Маріанни Панасюк (читальний зал ОННБ, вул. Акад. Філатова, 1).

 

Тематичні локації:

артлокація в інтер’єрі бібліотеки «Резиденція Снігової Королеви» з читанням цікавезних казок (зал наукових працівників ОННБ, вул. Пастера, 13);

перегляд мультфільмів Уолта Діснея з онлайн-вітанням Санти з Лапландії; перевір свою англійську за допомогою інтерактивної дошки (електронний читальний зал відділу міжнародних проєктів ОННБ, вул. Пастера, 13);

подорож лабіринтами бібліотечних каталогів та інтелектуальна вікторина «Мандруй з книжкою у світ знань» (зал каталогів ОННБ, вул. Пастера, 13).

 

Майстер-класи:

«Підлікуй улюблену книжку» за участі фахівців палітурної майстерні бібліотеки (довідково інформаційний відділ ОННБ, вул. Пастера, 13);

«Новорічний дарунок» – виготовлення ексклюзивної вітальної листівки до новорічних свят (довідково інформаційний відділ ОННБ, вул. Пастера, 13 та читальний зал ОННБ, вул. Акад. Філатова, 1).

 

vidguki-na-novorichno-rizdvyanu-programu-knizhkovij-divosvit.jpg


Відгуки
на
новорічно-різдвяну
програму
«Книжковий дивосвіт»

 

Екскурсії проводитимуться за попереднім записом за телефоном: +380733240569, 723-24-78

Чекаємо всіх з 19 грудня 2022 р. по 8 січня 2023 р. за адресою: вул. Пастера, 13 та вул. Акад. Філатова, 1.

Початок о 10:00 та 14:00.

Вартість – 150 грн з особи.


Усі зібрані кошти підуть на відновлення бібліотек, постраждалих внаслідок російської воєнної агресії  

Сторінка події у Facebook.

З метою убезпечення відвідувачів, у разі повітряної тривоги, бібліотекарі зорієнтують і допоможуть дістатися до укриття, розташованого  у внутрішньому дворику ОННБ за адресою: вул. Пастера, 13.

Читайте також:

Казково-новорічна мандрівка бібліотекою «Книжковий дивосвіт» стартувала!

«Чарівні візерунки» – виставка творів майстрині витинанки Маріанни Панасюк

Три незабутніх, яскравих тижні тривала новорічно-різдвяна програма «Книжковий дивосвіт»

Створено: 16.12.2022
Оновлено: 11.01.2023
Переглядів: 2530
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.