Три незабутніх, яскравих тижні тривала новорічно-різдвяна програма «Книжковий дивосвіт»

divosvit_kn300x-80.jpg

Новорічні свята мають лише одну неприємну властивість – їх так довго чекають, а вони так миттєво закінчуються. Три незабутніх, яскравих та радісних тижні тривала наша новорічно-різдвяна програма «Книжковий дивосвіт», у рамках масштабного бібліотечного проєкту родинного дозвілля. Більше ста хлопчиків і дівчаток разом з батьками відвідали наше дивовижне дійство та стали частиною театралізованого знайомства з книжковим всесвітом найстарішої публічної бібліотеки України.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Зустрічали гостей бібліотечні принц і принцеса, які провели малечу до чарівної кімнати, наповненої кращими дитячими книжками. Люб’язна східна красуня Жасмін допомогла бажаючим виготовити новорічну вітальну листівку, а фахівці палітурної майстерні навчили дітлахів, як правильно «підлікувати» улюблену книжечку.

4.jpg 5.jpg 6.jpg

У лабіринтах бібліотечних каталогів гості від книжкової феї та її помічника Пеньочка дізналися, як серед мільйонів книжок знайти потрібну, а також пройшли цікавезний квест «Мандруй з книжкою у світ знань». В електронному читальному залі відділу міжнародних проєктів ОННБ на відвідувачів чекав сучасний і не зовсім казковий персонаж – Apple. Він познайомив їх з мультфільмами Уолта Діснея та надав можливість перевірити свої знання англійської за допомоги інтерактивної дошки. Далі наші юні читачі потрапили в обійми Снігової Королеви і змогли розтопити її крижане серце, вразивши своїми талантами, а на завершення дружно та весело пили чай, каву та какао зі смаколиками у гостинної Солохи. Гарячі напої для пригощання гостей люб’язно надав друг та благодійник бібліотеки – Публічне акціонерне товариство «Єнні Фудз».

7.jpg 9.jpg 8-1.jpg
10.jpg 13-2.jpg 14.jpg

Різноманітна програма дала змогу дітям проявити свої здібності та заохотити їх до пізнання дивовижного світу книг. Ми ще довго будемо жити та надихатися цими щирими, чистими та справжніми дитячими емоціями.

15-1.jpg 13-1.jpg 12.jpg
img_2410.jpg img_2261-1.jpg img_1886.jpg

Важливо, що в ці складні часи ми змогли провести час з дітьми з родин внутрішньо переміщених осіб та з багатодітних сімей.

Кошти від заходу ми спрямуємо на відновлення бібліотек, постраждалих внаслідок російської воєнної агресії.

Оновлено: Колектив Одеської національної наукової бібліотеки спрямував зібрані від заходу кошти на підтримку проєкту «Працюємо на перемогу», який оголосила Українська бібліотечна асоціація для підтримки українських бібліотек під час війни. Тому що разом ми - сила!

***

Дякуємо нашим друзям і партнерам за підтримку та допомогу
в проведенні бібліотечного проєкту «Книжковий дивосвіт»!

100.jpg 200.jpg 300.jpg

Enni Foods

Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька

Одеська обласна бібліотека для юнацтва

Створено: 11.01.2023
Оновлено: 01.02.2023
Переглядів: 693
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.