«Мобілізація жінок під час воєнного стану». Анонс

У рамках програми «Інформаційно-контактного центру правової допомоги», що здійснює ОННБ у співпраці з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області, 9 вересня об 11.00 в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1) відбудеться лекція консультанта, головного юриста Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області Катерини Булаткіної на тему «Мобілізація жінок під час воєнного стану».

01.jpeg

1 жовтня 2021 року Міністерство оборони видало наказ, який зобов'язує деяких жінок стати на військовий облік. Йдеться про жінок із професіями, що споріднені з 17 військово-обліковими спеціальностями. У зв’язку з цим у суспільстві точиться чимало дискусій щодо військового обліку та мобілізації певної категорії жінок, які з 1 жовтня 2022 року будуть зобов’язані стати на військовий облік. Виникає багато запитань:

- як визначатимуть спеціальності, що підлягають обліку;

- чи будуть жінок випускати за кордон і як перевірятимуть чи стоїть жінка на обліку;

- що передбачає військовий облік для жінок;

- що потрібно робити представницям визначених спеціальностей з 1 жовтня.

Головний юрист Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області Катерина Булаткіна надасть відповіді на питання та пояснить,  що передбачає військовий облік для жінок і що потрібно робити представницям визначених спеціальностей з 1 жовтня.

Вхід вільний.

Створено: 08.09.2022
Оновлено: 09.09.2022
Переглядів: 1140
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.