Літературно-музичний марафон «Поетика кохання»

Світлина Dymskaya

Світлина Dymskaya

Світлина Dymskaya

Світлина Dymskaya


1-1-afisha.jpgВідшуміла найяскравіша, найромантичніша та най-fashion БІБЛІОНІЧ–ІІІ в стінах найстарішої книгозбірні України. Різнобарвна програма була насичена пам’ятними подіями та цікавинками: зустрічі з бібліотечною свахою, літературною музою, Мавкою; це й селфі-квест «I love…». Гості могли стати учасниками салону поетичного буріме «Моя історія кохання», а також взяти участь у літературній вікторині, майстер-класах, фотовиставці та інших заходах.

На одному подиху відбувся літературно-музичний марафон мовами світу, присвячений Міжнародному Дню дарування книг та до Дня Святого Валентина –«Поетика кохання». Чарівна Мавка прочитала монолог з безсмертного твору Лесі Українки «Лісова пісня». Не випадково марафон розпочався саме з поезії Лесі Українки, адже цьогоріч українська і світова спільнота відзначає 150 років від дня народження видатної поетеси.

foto-oleksandra-gurevicha-2.jpg foto-oleksandra-gurevicha-3.jpg foto-oleksandra-gurevicha-4.jpg foto-oleksandra-gurevicha-5.jpg

Фот. Олександра Гурєвіча
Гості з неабиякою зацікавленістю ознайомилися з етнокультурним розмаїттям. Багаторічні партнери та друзі бібліотеки презентували свою рідну культуру: Благодійний фонд «Баварський Дім, Одеса», Alliance Française Odessa, філія Грецького фонду культури в Одесі, громадська організація «Одеське імені А. Міцкевича відділення Спілки поляків в Україні», Одеська обласна громадська організація «Грузинський культурно-освітній центр “Іверія”», всеукраїнський центр болгарської культури, обласний центр гагаузької культури, громадські організації «Бахтале-Тавричанє» і «Об'єднана молодь» та інші.

foto-oleksandra-gurevicha-6.jpg foto-oleksandra-gurevicha-7.jpg foto-oleksandra-gurevicha.jpg

Фот. Олександра Гурєвіча
Слово «кохання» звучало знову і знову різними мовами світу. У вінок творчих виступів марафону органічно було вплетено не лише поезію, музичні композиції, а й фрагменти з вистав. У літературно-музичному марафоні брали участь студенти Одеського фахового коледжу мистецтв ім. К.Ф.Данькевича, Національного університету «Одеська юридична академія» та Одеського національного морського університету. Віртуозне музичне вітання порадувало від лауреата міжнародних та республіканських конкурсів, саксофоніста Георгія Стремядіна. А ще цього вечора можна було поринути у світ моди від міжнародного модельного агенства «Royal Family Models» (музичний супровід Євгена Лукашова, заслуженого працівника культури України).
В святковій залі було незвичне дерево дружби народності багатонаціональної Одещини. Творчі представники культурно-мистецьких інституцій та національно-культурних товариств Одеси, які виконували твори, символічно прикрашали різнокольоровими стрічками дерево дружби, що символізують кольори прапорів народів світу.
Тож наша дружба зміцнюється, партнерські стосунки кріпнуть!
Дякуємо гостям та учасникам літературно-музичного марафону за чудовий вечір!
Р.S. На завершення до нас завітали чудові харківчани electrochanson duo «Marmelonica». У такий романтичний вечір багато джазу не буває – після основної програми літературно-музичний марафон мав своє продовження…

Створено: 16.02.2021
Оновлено: 22.02.2021
Переглядів: 1331
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.