Фотовиставка «Кохання в моєму місті» Ангеліни Тарасенко


fotovistavka-angelini-tarasenko.jpg

Любов - найважливіше з почуттів, яке нас об'єднує, про яке хочеться розповісти, яке переповнює душу! Любов - одна з вічних найулюбленіших тем для людей творчих й талановитих, вона оточує нас скрізь і всюди. Саме про це і нагадує нам романтична фотовиставка члена Національної спілки фотохудожників України Ангеліни Тарасенко "Кохання в моєму місті"... Підбірка емоційних фотозамальовок з любов'ю і про любов, знятих відомим одеським фотомайстром в улюбленому місті, відкрито у рамках Великої Одеської БІБЛІОНОЧІ-ІІІ.

Фотовиставка експонуватиметься до 28 лютого 2021 р. на 2-му поверсі бібліотеки. З радістю запрошуємо!

Про автора

Ангеліна Тарасенко народилася в Одесі. Член Одеської фотографічної асоціації, Національної спілки журналістів України, Національної спілки фотохудожників України, Одеського міського клубу фотографів «Фотон-2».

З часу заняття художньою фотографією стала переможцем, призером і учасником цілого ряду національних і міжнародних фотовиставок; є організатором і учасником багатьох авторських проєктів.

Створено: 16.02.2021
Оновлено: 19.02.2021
Переглядів: 1139
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.