«Книжкова симфонія кохання». Книжково-ілюстративна виставка та вікторина

foto-1.jpg14 лютого 2021 р. у рамках заходу Велика Одеська БІБЛІОНІЧ–ІІІ до Міжнародного дня дарування книг та Дня закоханих в Одеській національній науковій бібліотеці експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Книжкова симфонія кохання». Також ми підготували романтично-гумористичну вікторину з цікавими подарунками. 
foto-3.jpg

День Святого Валентина відзначається в усьому світі 14 лютого. У цей день виявляють підвищену увагу до коханих – дарують валентинки, солодощі, роблять жести, які розкривають палкі почуття закоханого серця.

День святого Валентина – свято, до якого можна ставитися по-різному.  Адже воно й справді загадкове, зі своєю давньою, вітіюватою історією, своїми традиціями і правилами, яких  дотримуються ті, що їх розділяють. У першу чергу – закохані, кому, власне, і присвячений цей день. 

foto-4.jpg

До Дня всіх закоханих бібліотека представляє виставку улюблених книг – романів, поем, віршів, бестселерів про найсокровенніше, про перше кохання. Кохання, що може приносити радість і біль, спонукає творити та нищити, мріяти й зневірюватися.

Любовна література завжди буде користуватися величезною популярністю. Адже кожна людина бажає бути коханою. Тому письменники використовують всі свої можливості, щоб через книгу висловити неймовірні почуття, що виникають між чоловіком і жінкою.
Завжди приємно прочитати сентиментальний роман або повість.

Любовні романи здатні не просто занурити людину в світ глибоких почуттів, але і подарувати надію на прекрасне майбутнє.  Для любителів попереживати за головних героїнь, порадіти їхнім перемогам і досягненням, пропонуємо звернути увагу на жіночий любовний роман, який дає можливість зануритися у світ справжніх пристрастей. Для підлітків ми пропонуємо видання, що підіймають питання про взаємини з батьками, про перше шкільне кохання, а також твори, в яких розкриваються життєві проблеми. Кожен знайде для себе свою книжку на запропоновану тему.  

Коли люди щасливі, а саме так відчувають себе закохані,
їм хочеться веселитись

Запрошуємо гостей відвідати романтично-гумористичну Вікторину про Любов. Учасники, які виконують завдання, отримають чудовий невеличкий презент, гарний настрій та незабутні спогади!

День всіх закоханих – це надія на кохання. Хай збудуться найзаповітніші мрії!

Запрошуємо відвідати нашу виставку і взяти участь у вікторині! Гарний настрій, посмішки та чудові спогади ми гарантуємо!

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог. 

Створено: 11.02.2021
Останнє оновлення: 19.02.2021
Переглядів: 404
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.