З нагоди 75-річчя Миколи Прокопенка

m-prokopenko-daruye-svij-tvir-biblioteci.jpg
Книжково-ілюстративну виставку

«Рапсодія живопису Миколи Прокопенка»,
з нагоди 75-річчя
народного художника України,

підготував відділ мистецтв ОННБ

Микола Миколайович багато років співпрацює з Одеською національною науковою бібліотекою. В колекції бібліотеки зберігаються подаровані ним картини та графічні листи, а також мистецькі каталоги, альбоми та інші матеріали, що розповідають про його творчість.

5-tripilska-madonna-2019.jpg 6.jpg 37112219_5_ak.jpg img_20200804_094616.jpg

Роботи М.М. Прокопенка привертають увагу своєю різноманітністю – він яскравий живописець, вишуканій графік, вдумливий та лаконічний книжковий ілюстратор, досвідчений реставратор. Твори майстра знаходяться у музейних зібраннях, художніх галереях та приватних колекціях України, Англії, Німеччини, США, Мексики, Греції, Франції, Швейцарії. Він є дипломантом і призером багатьох міжнародних та всеукраїнських виставок живопису, графіки та книжкової ілюстрації, а також зарубіжних бієнале та триєнале. У 2019 р. в Очакові відбулося урочисте відкриття картинної галереї, яка носить ім'я художника.

Колектив бібліотеки вітає Миколу Миколайовича з ювілеєм та бажає здоров'я, подальших творчих успіхів та довгих, щасливих років життя.

Створено: 14.08.2020
Переглядів: 150
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.