До Дня довкілля. Анонс

ccxb2uhztn8.jpg

З 21 по 29 квітня 2018 р. в Одеській національній науковій бібліотеці до Дня довкілля експонуватиметься книжкова виставка «Проблеми утилізації відходів, шляхи їх вирішення у світі та в Україні»

Традиційно третьої суботи квітня Україна відзначає День довкілля. Завдяки широкій підтримці громадських організацій, представників органів влади та небайдужих громадян, це свято стало днем активних практичних дій на захист навколишнього середовища. Воно є свідченням того, що українське суспільство виявляє зацікавленість до розв’язання екологічних проблем та дбає про забезпечення права громадян на безпечне довкілля.

До уваги користувачів бібліотеки в експозиції будуть представлені документи і матеріали, що висвітлюють основні заходи, спрямовані на оздоровлення екологічної ситуації в Україні. Також будуть розглянуті актуальні питання, що стосуються збереження та безпеки навколишнього середовища.

Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

 

Створено: 16.04.2018
Переглядів: 134© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.