До Міжнародного дня дитячої книги. Анонс

1.jpg

З 2 по 10 квітня 2018 р. у головному читальному залі до Міжнародного дня дитячої книги стартує виставкова акція, у рамках якої експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «В душі тремтить струна єдина – родина, книга і дитина» та виставка світлин учнів одеської гімназії №8 «Зверни своє серце до книги».

Міжнародний день дитячої книги згідно з рішенням профільної Міжнародної ради з питань дитячої книги – International Board on Books for Young People (IBBY) відзначають з 1967 року. Датою для святкування був обраний день народження дитячого письменника Ганса Крістіана Андерсена – 2 квітня. У цей день діти всієї Землі отримують від IBBY спеціально підготовлене послання, що супроводжується художніми ілюстраціями і настановами від дитячих письменників. В Україні також є відділення IBBY. В ньому працюють люди, завдання яких – сприяти виданню і розповсюдженню літератури для дітей та юнацтва. Основна мета заходу – заохочення дітей до читання, яке є ефективним інструментом духовного та інтелектуального розвитку людини. Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

Створено: 27.03.2018
Останнє оновлення: 16.04.2018
Переглядів: 264© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.