До 535-річчя Рафаеля Санті. Анонс

1.jpg

З 28 березня по 8 квітня 2018 р. до 535-річчя від дня народження Рафаеля Санті у відділі мистецтв експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Титан епохи Відродження».

Рафаель Санті (1483-1520) – видатний італійський художник, графік, скульптор і архітектор. Одна з найвизначніших постатей епохи Відродження, яскравий представник типу «універсальної людини» - ідеалу італійського Ренесансу. Він був особистістю, яка найяскравіше уособлювала діапазон творчих пошуків свого часу. Прожив доволі коротке життя (лише 37 років), однак встиг навічно вписати своє ім’я в історію та залишити світові геніальні твори. Рафаель проявив себе і як архітектор – був одним з керівників будівництва собору Святого Петра в Римі.

2.jpg

Фонди ОННБ дають можливість широко представити літературу про творчість митця. Експонуватимуться наукові та популярні видання, а також численні статті з періодики та ілюстративні матеріали.  Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

 

Створено: 26.03.2018
Переглядів: 221© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.