До 155-річчя Герасима Головкова. Анонс

2.jpg

З 16 по 22 березня 2018 р. до 155-річчя від дня народження Герасима Головкова у відділі мистецтв ОННБ експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Яскравий представник одеської художньої школи».

Герасим Головков  (1863-1909) – український художник-пейзажист, жив і працював в Одесі. Він був членом Товариства південноросійських художників, експонувався та мав значний успіх на міжнародних виставках у Мюнхені та Парижі: у Мюнхені 1909 року отримав золоту медаль. Можна знайти багато відгуків в одеській пресі про життя та творчість цього видатного майстра українського пейзажного живопису. Його роботи знаходяться в різних музеях України та світу, зокрема в Одеському художньому музеї, Національному музеї України в Києві, Вінницькому обласному художньому музеї.

Співробітник ОННБ Володимир Кудлач (член НСЖУ і НСХУ), впродовж багатьох років збирав матеріали про цього митця. Результатом цього дослідження стала монографія «Головков Герасим Семенович. 1863-1909».

Виставка супроводжуватиметься бібліографічним оглядом і стане у нагоді науковцям і дослідникам творчої спадщини  Г. Головкова та широкому колу користувачів. 

Створено: 12.03.2018
Переглядів: 235© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.