До Всесвітнього дня Землі. Анонс

1.jpg

З 22 по 29 березня 2018 р. до Всесвітнього дня Землі та до Всесвітньої години Землі в секторі інформаційного забезпечення з питань права та екології експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Відкрита долоня моєї Землі».

День Землі – це глобальне і широкомасштабне свято людей, чистої Землі та її природних ресурсів. Експозиція включатиме матеріали, що висвітлюють основні природоохоронні документи, спрямовані на об'єднання людей у справі захисту навколишнього середовища. Мета експозиції – закликати усіх небайдужих підтримати загальнолюдські зусилля задля вирішення глобальних екологічних проблем, а також нагадати про безцінну значущість нашої планети для всього людства.

Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури. 

 

Створено: 21.03.2018
Переглядів: 212© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.