Декада релігійної та релігієзнавчої літератури. Анонс

duhovnimi_shodami_dodatok_do_anonsu_2017-1.jpg

З 13 липня 2017 р. в ОННБ у рамках виставкового проекту «Духовними сходами» відбудеться Декада релігійної та релігієзнавчої літератури.

Відбудуться наступні планові заходи:

- презентація книжково-ілюстративної виставки «Дорога, що веде до храму» з бібліографічним оглядом представленої літератури;

- бібліогодина «Духовні співи Давньої України»;

- лекція «Духовно-релігійна культура як чинник суспільної злагоди у старій Одесі: історичний досвід», доповідач Юрій Слюсар, заступник директора з наукової роботи Одеського історико-краєзнавчого музею;

- виставка картин «Світ, сповнений духовного проміння» художниці Ольги Котової, члена НСХУ.

- розширене засідання клубу прихильників релігієзнавчої літератури «Краса рукотворна, Богом натхненна: православний храм в історії, культурі та духовному житті країни» за участі представників Молодіжного центру Одеського Свято-Троїцького собору, Одеського історико-краєзнавчого музею, Одеського музею «Християнська Одеса», територіального центру соціального обслуговування Приморського району, провідних митців, літераторів, бібліотекарів та науковців міста.

 Інші матеріали даної теми

Створено: 12.07.2017
Останнє оновлення: 13.07.2017
Переглядів: 335© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.