Зустріч з доктором Еріком Смаджа (Eric Smadja)

18 травня 2017 року за сприяння Альянс Франсез Одеса в головному читальному залі ОННБ відбулася зустріч з доктором Еріком Смаджа (Eric Smadja), психіатром, психоаналітиком, членом Паризького психоаналітичного товариства, психоаналітиком сімейних пар та антропологом, членом Американської антропологічної асоціації.

01.jpg


Ерік Смаджа, у 2007 році відзначений Міжнародною психоаналітичною асоціацією за «винятковий вклад у дослідження в сфері психоаналітики», є автором багатьох книг: "The Oedipus Complex, Crystallizer of the debate between Psychoanalysis and Anthropology" (Едіпів комплекс, кристалізатор дебатів між психоаналізом і антропологією, PUF, 2009); "The Human Couple: A Multidimensional History" (Людська пара: Багатовимірна історія, PUF, 2011); довідника "Couples in Psychoanalysis"(Пари в психоаналізі, PUF, 2013); Freud and Culture (Фройд і культура, PUF, вересень 2013 р.).

1.jpg


Під час зустрічі автор розповів про книгу «Сміх», в основі якої три характеристики сміху: особливість людської природи; його структурний зв’язок із радістю і задоволенням випливає з того, що є смішним; і притаманний йому автоматичний, рефлексивний аспект.

2.jpg

 

Створено: 24.05.2017
Останнє оновлення: 15.06.2018
Переглядів: 236© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.