Одеська національна наукова бібліотека

Реєстрація

Шановний користувачу!

Запрошуємо Вас скористатися безкоштовним веб-сервісом Одеської національної наукової бібліотеки, який дає Вам можливість впродовж поточного року отримати доступ до електронних ресурсів і послуг бібліотеки: електронна доставка документів, віртуальна довідка, доступ до повнотекстових документів, індексування документів за системою УДК, старовинна гравюра, скарби України: цифрова колекція книжкових пам’яток, попереднє замовлення документа тощо.

Дякуємо за Вашу увагу до ресурсів і сервісів Одеської національної наукової бібліотеки!

Анкета заповнюється державною мовою.
Усі поля обов'язкові для заповнення.

(за бажанням, для більш оперативного зв’язку)
На вказану адресу буде надіслано реєстраційний номер (номер читацького квитка)

За Вами (користувачем) зберігається реєстраційний номер читацького квитка, який дійсний протягом року. При особистому відвідуванні Бібліотеки Ви отримаєте читацький квиток (при наявності паспорта, або посвідчення, що засвідчує особу!) на пластиковому носії і зможете користуватись усіма послугами в приміщеннях книгозбірні при дотриманні «Правил користування бібліотекою». Зобов’язуємося особисту надану Вами інформацію не використовувати. Не передавайте свій номер читацького квитка іншим особам.Примітка: некоректно заповнена анкета не приймається до обробки, про що буде повідомлено через електронну пошту.

У разі виникнення запитань, пропозицій, зауважень щодо процедури реєстрації запрошуємо звертатися за email-адресою (сектор контролю та обліку відділу обслуговування користувачів).

Фото надано проектом «Архітектура Одеси» (використовується з дозволу автора)