← Персоналії (за жовтень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Іван Чендей у колі сучасників : збірник спогадів, статей, есе, художніх творів, бібліографічних джерел : до 95-річчя від дня народження письменника / Упр. культури Закарпат. обл. держ. адм. Закарпат обл .універ. наук. б-ка ім. Ф. Потушняка ; уклад. О. Д. Гаврош, С. С. Кіраль, І. В. Когутич ; автор ідеї О. Д. Гаврош ; відп. за вип. О. А. Канюка. – Ужгород : РІК-У, 2017. – 417 с. : фот.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Збірник матеріалів «Іван Чендей у колі сучасників», підготований до 95-річчя від дня народження українського письменника, лауреата Національної премії ім. Т. Г. Шевченка, - спроба показати не тільки постать митця, але й епоху, в якій він жив і творив, Адже під однією обкладинкою зібрано публіцистичну спадщину письменника, який чимало писав про видатних сучасників; спогади, статті, есе, художні твори літературознавців, колег по перу, журналістів, друзів, рідних, які особисто знали митця; аналіз його епістолярної спадщини та доповнення бібліографічного покажчика про життя і творчість Івана Чендея.

Видання адресовано широкому колу читачів, передусім літературознавцям, краєзнавцям, викладачам, студентам, бібліотечним працівникам.