← Література (за липень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Фингерова И. Л. Замки : роман / Ирина Леонидовна Фингерова ; предисл. Евгений Голубовский ; худож.-оформ. М. С. Мендор ; ил. Агата Егошина. – Харьков : Фолио, 2019. – 248, [2] с. – (Черное зеркало).

Анотація

Таня живе в маленькому місті в Миколаївській області. Будинки незатишно, не дивлячись на улюблених вихованців - тарганів, старі образи і божевільну кішку. У вітальні висять знімки татової печінки. На кухні плаче негарна жінка - її мати. Таня - канатоходець, балансує між олів'є з вареною ковбасою і готичними соборами вікторіанської Англії. Вона знімає серіал про власне життя і ретельно підбирає декорації. На аніме-фестивалі Таня знайомиться з Морганом. Вперше жити їй стає цікавіше, ніж мріяти.

Вони обидва пишуть фанфики і одного разу створюють свою рольову гру. Дія її відбувається в середньовічній Франції, де щосили лютує лепра. Прокажених відправляють в вічне плавання на кораблі дурнів ...

Вечірка для аутсайдерів починається. Реальність і вигадка переплітаються, вже й не відрізнити правильні рішення від випадкових, поїзд мчить на шаленій швидкості ... Чи наважиться Таня зіскочити?