← Мистецький простір (за липень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Лавро К. Т. Кость Лавро : альбом / К. Т. Лавро ; гол. ред. В. Строля. – Київ : Балтія-Друк, 2016. – 96 с. : іл.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Кость Лавро – відомий український художник-графік. Книжки ілюстровані художником, були представлені на багатьох міжнародних виставках-ярмарках в Україні, Франції, США, Швейцарії, Японії, Італії, Китаї, Бразилії, Ірані. Він також є одним з переможців престижної виставки дитячої книги та ілюстрації в Болоньї (Італія) та Тегерані (Іран).

Гоголівська «Ніч перед Різдвом» з ілюстраціями художника здобула кілька найвищих книжкових нагород, серед яких – титул «Найкраща дитяча книга 2007 року» на всеукраїнському конкурсі «Книга року» та диплом І ступеню за перемогу у конкурсі «Искусство книги» (Росія 2007).

Розроблена митцем марка «Ігри XХVII Олімпіада в Афінах 2004 року.» завоювала срібну медаль Міжнародного Олімпійського комітету.

Кость Лавро – лауреат премій імені Лесі Українки і Тараса Шевченка. Національну премію України ім. Тараса Шевченка (2010) художник одержав за ілюстрації до творів класиків вітчизняної літератури та монументальні розписи на тему українських народних казок у Державному академічному театрі ляльок у Києві.