← Історія та етнографія (за червень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Сенченко М. І. Світова латентна організаційна війна / Микола Іванович Сенченко ; гол. ред. Олександр Стебеляк. – Київ : ФОП Стебеляк, 2020. – 334, [1] с. – (Четверта світова латентна війна).

Анотація

У різних країнах світу прокотилися «оксамитові» революції, що про ходили за однотипним сценарієм. Результатом революцій сталося скидання правлячих еліт і злам державності. Це нова тенденція світової політики неоколоніальний переділ світу, в якому англосакси намагаються побудувати суспільство споживання, використовуючи ідеологію економічного глобалізму, злочинного використання природних ресурсів, що веде до екологічної катастрофи, несе загибель людству.

Для реалізації поставлених завдань використовується цілий комплекс складних, багаторівневих технологій, що об'єднуються назвою — «Організаційна війна». Оргвійна – зміна системи базових цінностей держави-агресора як більш перспективними

Югославія, Грузія, Ірак, Туніс, Єгипет, Лівія, Сирія, Україна, Болівія, Венесуела - далеко не повний перелік країн, в яких такі технології були застосовані, зануривши ці держави в так званий «керований» хаос. Дослідженню моделей, технологій і алгоритмів організаційної зброї в рамках Організаційної війни присвячена книга.