← Анексія Криму. ООС (за січень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Михайлишин І. Я. Танець смерті. Щоденник добровольця батальйону "Донбас" / Ігор Ярославович Михайлишин ; худож.-оформ. О. А. Гугалова-Мєшкова. – Харків : Фоліо, 2019. – 314, [2] с. – (Своя війна / за ред. Бутусова, Ю.) (Воєнні щоденники).

Анотація

Ігор Михайлишин — доброволець, піаніст, юрист. Музикант-аматор, грав на Майдані у грудні 2013 року. До лав добровольчого батальйону «Донбас» НГУ потрапив у червні 2014 року. Взяв позивний «Піаніст». У серпні 2014 року опинився в гущі Іловайського котла у протистоянні зі збройними силами РФ. Після вимушеної капітуляції провів 119 днів у полоні. Згодом повернувся на фронт у складі батальйону «Донбас-Україна» ЗСУ. Після закінчення військового контракту здобуває професійну музичну освіту в Київському інституті музики імені Р. Глієра.

«Танець смерті» — музичний твір Ф. Ліста, який для Ігоря символізує війну, боротьбу добра і зла, якій немає кінця. У цій конфронтації доля однієї людини є настільки мізерною, що її просто не помічаєш. Але якщо придивитись, побачиш віддзеркалення глобальної баталії у внутрішньому світі людини. Єдине, що врятує від загибелі, — постійний рух. Рух є умовою життя. Умовою розвитку. Умовою перемоги.