← Анексія Криму. ООС (за червень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Політичні аспекти кризи на Донбасі: діагностика стану та напрями врегулювання. Аналітична доповідь / НАН України. Ін-т політ. І етнонац. Досліджень ім. І. Ф. Кураса; гол. ред. О. О. Рафальський. – Київ : ІПіЕНД ім. І. Ф. Кураса, 2015. – 266 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Аналітичну доповідь підготовлено за результатами науково-дослідної роботи, що виконувалася в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України в 2015 році.

У тексті викладено результати дослідження внутрішньополітичних та зовнішньополітичних умов, причин і чинників суспільної кризи на українському Донбасі в ЇЇ зв’язку з агресією Російської Федерації проти України. Обгрунтовано пропозиції щодо ініціатив, напрямів та механізмів політичного врегулювання ситуації із забезпеченням національних інтересів України.

Доповідь розрахована на фахівців у галузі державного управління, політиків, науковців, викладачів, аспірантів та студентів соціальних і гуманітарних спеціальностей, усіх, хто має інтерес до політичної науки і політичної практики.