← Історія та етнографія (за травень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Герега Й. Корінь слов’янства. До 25-річчя незалежності України          / Й. Герега. – Тернопіль : ТзОВ Терно-граф, 2016. - 127 с. : іл.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Автор доводить, що нашими прадавніми предками були вихідці із земель нинішньої України – трипільці (пелаги), арії (орії), кіммерійці, скіфи, анти, роксолани, слов’яни, які із споконвіків творили власну культуру, мову яка вже в ході розселення слов’ян із території нинішньої України розділилися на ряд слов’янських мов (діалектів) у V-VІІ ст.

Віра наших предків була настільки сильною, що християнство на Русі-Україні поширювалося, починаючи від Апостола Андрія, Київського князя Аскольда, княгині Ольги аж до Володимира Великого.

Ці та інші висновки в книзі підтверджуються глибоким аналізом пам’ятки прадавньої світової літератури ХІІ ст. «Слово о полку Ігоревім…» та святилищ наших предків дохристиянської доби на горі Богит на Тернопільщині, м. Києві та в Арконі на острові Руген (Прибалтика).

Книга розрахована на спеціалістів та широкого загалу, яким небайдужа прадавня історія України, Галичини, Поділля та Тернопільщини зокрема.