← Євроінтеграція (за травень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Україна. Конфлікт, трансформація, інтеграція = Ukraina. Konflikt, transformacja, integracja / Ред. К. Сигідус, О. Горбач. – Ольштин : [Б.в.]; Львів : ПП Сорока Т. Б., 2016. – 361 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Представлена збірка є результатом дискусії на тему нинішньої ситуації України, її причин, подальших перспектив і напрямів розвитку, яка проходила 18-19 грудня 2015 року в Ольштині, в рамках І Польсько-Українського Наукового Форуму Сучасна Україна. Конфлікт – трансформація-інтеграція. Окремі розділи даної публікації присвячені різним аспектам конфлікту на сході України, проявам трансформації, що вчиняється в різних сферах держави і в суспільстві України, і яка в майбутньому може привести країну до євро-атлантичних структур. Цей процес окрім переваг несе з собою ряд загроз, які також були розглянуті вході проведеного аналізу.

Представлена монографія може допомогти у пошуку відповіді на низку питань, пов’язаних з актуальною ситуацією в Україні, проте наміром авторів та організаторів Польсько-Українського Наукового Форуму є спроба спровокувати постановку подальших питань і поглиблення дискусії у зв’язку з нинішньою ситуацією в обох державах, а також ЄС і в світі.