← Історія та етнографія (за березень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Белочкина Ю. Все о Крыме : история : достопримечательности / Юлия Вадимовна Белочкина ; науч. ред. С. Громенко ; худож. оформл. О. Н. Иванова.изд. 2-е, испр. и доп. – Харьков : Фолио, 2018. – 248, [1] с. : ил.

Анотація

Крим це абсолютно унікальне місце, створене самою природою. Там є море і гори, пишна субтропічна рослинність, хвойні гірські ліси та сухий степ. І все це доповнюється благодатним кліматом та дивовижною історією.

У Криму люди заселили з глибокої давнині, спочатку там жили таври тому півострів називали Тавридою. Їм на зміну прийшли кіммерійці, яких витіснили скіфи. А узбережжя освоювали греки, візантійці, генуезці. У XIII столітті Крим захопила Золота Орда, а в 1441 році утворилося Кримське ханство. У 1783 році півострів був приєднаний до  Російської імперії.

Сьогодні в Криму можна не тільки добре відпочити, але і побачити розкопки давньогрецьких міст, руїни середньовічних фортець, помилуватися чудовими палацами і парками. І, звичайно, особливого колориту Криму додає те, що там і сьогодні живуть люди різних національностей - українці, росіяни, татари, греки, караїми.